poniedziałek, 19 maja 2014

Rozdział 28


Poranki, jak wiemy, bywają różne. Te leniwe i spokojne zapewne są w guście większości ludzi, podczas gdy te nagłe zaliczamy do niesamowicie drażniących. Przykładem tych drugich z pewnością była pobudka, jaką zgotował tego dnia Carrie i Zaynowi wspaniały i niezastąpiony Elvis.
Głośne i niespodziewanie szczęknięcie pobudziło dwójkę ludzi znacznie bardziej efektownie niż zwykł robić to budzik. Ale na tym się nie skończyło. Zaraz po następnym hałasie, rozległ się kolejny, bowiem pies miał widocznie coś ważnego do zakomunikowania.
- Zamknij się! – zażądał Zayn. W momencie jednak, gdy się odezwał, momentalnie sobie przypomniał, iż nie jest to zwykły, przeciętny poranek, kiedy Elvis szczeka na swojego pana, próbując wyciągnąć go z łóżka i zaciągnąć na spacer. Ten poranek różnił się jedną, niezwykle ważną rzeczą. Malik nie leżał w łóżku sam.
Wspomnienia poprzedniej nocy pojawiły mu się szybko przed oczami, sprawiając, że zapomniał o Elvisie, a zamiast tego uśmiechnął się szeroko, spoglądając na leżącą na łóżku Carolyn. Oczy miała już otwarte, ale zdecydowanie nie wróciła jeszcze do żywych po zaledwie dwugodzinnym śnie. Z zupełnym brakiem niezrozumienia przyglądała się zwierzakowi, próbując rozgryźć, dlaczego, do diabła, ten pies szczeka. Dopiero później zwróciła swoją uwagę na Zayna.
- Chce iść na spacer – wyjaśnił jej tym swoim seksownym, zachrypniętym głosem. Tan facet nawet z samego rana był perfekcyjny.
- Która tak właściwie jest godzina?
Malik odwrócił się na chwilę, spoglądają na stojący przy łóżku zegarek.
- Po siódmej.
- Jezu – westchnęła Carrie, zaczynając podnosić się z łóżka. Próbowała nie dać po sobie poznać, że jest trochę obolała. – Mój ojciec mnie zabije, gdy dowie się, że nie było mnie w nocy w domu.
Zayn momentalnie się skrzywił na wzmiankę o ojcu, ale w konsekwencji postanowił przemilczeć tę kwestię.
- W takim razie, ja wyjdę teraz z psem, a ty może przez ten czas jakoś się zorganizuj. Później podwiozę cię do domu.
Przez ułamek sekundy Carrie pomyślała o Harrym. Wiedziała, że mogłaby teraz do niego zadzwonić i poprosić o pomoc. Była pewna, że gdy tylko jej ojciec zobaczy ją wysiadającą z samochodu Malika nie będzie jakoś szczególnie zadowolony. Ale nie mogła odmówić Mulatowi. Chciała spędzić z nim jak najwięcej czasu, dlatego postanowiła podjąć ryzyko niechcianego spotkania z Johnem.
- Pośpiesz się tylko, to może jeszcze zdążymy zjeść śniadanie – oznajmił spokojnie, po czym odsunął od siebie kołdrę z zamiarem wstania z łóżka. I, Boże błogosław, Zayn okazał się być zupełnie nagi.
Przesunął się na brzeg mebla, sięgając z podłogi czarne spodnie i wciągnął je na siebie, nie martwiąc się czymś takim, jak dobór bielizny. Ze stojącej pod ścianą komody wyciągnął czarny podkoszulek, który nałożył na siebie. I nawet ta prosta czynność, jakimś cudem, wydała się Carrie całkowicie i niezaprzeczalnie seksowna.
- Zaraz wracam – powiedział, przechodząc przez pokój. – Czuj się, jak u siebie w domu – dodał, po czym puścił jej oczko, lekko się przy tym uśmiechając.
Może nie był to poranek, o jakim dziewczyna marzyła. Nie spędzili przecież kolejnych godzin w łóżku, przytulając się do siebie i rozmawiając o błahostkach, ale wiedziała, że właśnie ten poranek zapamięta na zawsze. Była bowiem w ich zachowaniu pewna swoboda. Oczywiście, nie po raz pierwszy Carrie spała u Zayna w mieszkaniu, jednak jeszcze nigdy tak daleko nie „zaszli”. Ale może właśnie te wszystkie spędzone razem chwile nauczyły ich tej całej swobody.
Przez moment poczuła się tak, jakby byli parą od, co najmniej, dobrych kilku miesięcy, a budzenie się obok siebie było najzwyczajniejszą rzeczą na świecie. I było to wspaniałe uczucie. Chciała, żeby trwało wiecznie, a nie tylko przez najbliższy tydzień.
Być może nie zachowywała się zbyt odpowiedzialnie, zakochując się w chłopaku, którego pewnie po tym tygodniu już nigdy nie spotka. Widziała dobrze, że nie będą utrzymywali już razem kontaktu. Jakby nie patrzeć, Zayn nie był typem chłopaka, który zakłada konto na Facebook'u i w wolnej chwili wysyła „zaczepki” do najbliższych znajomych. Co więcej, Carrie nie była nawet pewna, czy Malik posiada coś takiego, jak komputer. W każdym razie, w jego mieszkaniu nigdzie nie dostrzegła tego rodzaju sprzętu.
Starając się już nie analizować dłużej tej sytacji, z głośnym westchnieniem podniosła się z łóżka.

~*~

Gdy piętnaście minut później Zayn wrócił do mieszkania, Carrie była już po niezwykle krótkim prysznicu. W pełni ubrana czekała na niego w salonie, stojąc tuż przy półce z płytami winylowymi. Oglądała pojedyncze egzemplarze, podziwiając gust muzyczny chłopaka. Jednak, wśród wiadomych „muzycznych klasyków” i bohaterów rocka, dostrzegła kilka nowszych egzemplarzy.
- Zaparzyć ci kawy? – krzyknął Zayn z przedpokoju.
- Nie! Właściwie… Moglibyśmy już wyjść? Może uda mi się jakoś przemknąć niezauważoną przez ojca.
Malik stanął w progu salonu, po czym z pełną nonszalancją oparł się o framugę drzwi.
- W takim razie chodźmy – odparł cicho i przez chwilę Carrie miała wrażenie, że taki obrót spraw zupełnie go nie cieszy.
Próbując nie dać się zwariować, odłożyła trzymaną w ręku płytę na półkę, po czym pokierowała się w stronę przedpokoju. Ale zanim dane było jej przekroczyć próg pomieszczenia, Zayn zastąpił jej drogę swoim ciałem. Obie dłonie położył na biodrach dziewczyny, przesuwając ją lekko, by móc spojrzeć jej w oczy.
- Jak się czujesz? – zapytał głosem pełnym troski. Serce Carolyn w tym momencie wydawało się rozpływać.  
- Dobrze – odpowiedziała krótko, z początku nie wiedząc, o co dokładnie pyta. Dopiero po chwili, dodała: - Trochę obolała, ale czuję się naprawdę dobrze.
Zayn uśmiechnął się lekko, po czym bez słowa skinął głową.
A już zaledwie chwilę później oboje kierowali się do samochodu Mulata. Co dziwne, otaczająca ich cisza wcale nie była krępującą. Oczywiście, Carrie przez chwilę zastanawiała się, czy powinna podjąć jakąś rozmowę, ale zanim doszła do konkretnych wniosków, zupełnie zapomniała o swoich rozmyślaniach. Siedziała w samochodzie Zayna, opierając się głową o szybkę i z zupełnym spokojem wpatrywała się w mijane obiekty.
- W sobotę będzie oficjalne otwarcie mojego studia – odezwał się Malik. Z wielkim luzem i wrodzonym talentem prowadził swój samochód. Nie byłby sobą, gdyby przy tym wszystkim nie wyglądał diabelsko seksownie. – Mogłabyś wpaść.
Carrie uśmiechnęła się pod nosem, ale w momencie, gdy spojrzała na Zayna, na jej twarzy malowała się już zupełna powaga.
- Mam rozumieć, że razem z Amy i Lucasem?
Malik zmarszczył brwi, gdy na ułamek sekundy spojrzał na blondynkę.
- Nie wyjadą do tej pory?
- Nie…
- To jak długo jeszcze ten pieprzony chłoptaś ma zamiar tu siedzieć? – warknął Zayn.
Niesamowite w jak szybkiemu tempie zaproszenie na otwarcie studia przerodziło się w drobną kłótnię o byłego chłopaka Carolyn.
- Wyjeżdżają razem ze mną – odpowiedziała spokojnie, starając się nie podjudzać dodatkowo Mulata. Ale to niestety go nie powstrzymało od prychnięcia i uderzenia jedną dłonią o kierownicę.
- Jakim cudem będziesz się ze mną spotykać, skoro będziesz musiała niańczyć tego pieprz…
- Lucasa! On ma imię!
Mulat pokręcił głową w zdenerwowaniu.
- I nie martw się – dodała Carolyn. – Jakoś sobie poradzimy. Przecież możemy spotykać się w czwórkę.
Malik o mało nie zachłysnął się powietrzem. Bogu dzięki, zanim jego nagły problem z oddychaniem się rozwinął, samochód zaparkował prawie pod domem Carrie, co przy okazji miało dać jej możliwość wyjścia z samochodu niezauważoną przez Johna.
- Lepiej wymyśl coś dobrego, bo ja nie mam zamiaru przebywać z tym pieprzonym chłoptasiem w jednym pokoju.
Carrie zmarszczyła brwi, wpatrując się w swojego towarzysza ze złością.
- Przecież Lucas nic ci nie zrobił.
- Wystarczy, że śpi w twoim domu.
Teraz, o dziwo, Carrie wybuchła głośnym, niepohamowanym śmiechem.
- Chyba nie jesteś zazdrosny?
- Nie opowiadaj głupot – warknął Zayn. – Po prostu nie podoba mi się, że ten pieprzony chłoptaś kręci się wokół ciebie. Już raz przez niego płakałaś i nie chcę, żeby to się powtórzyło.
Jasnowłosa wyciągnęła rękę do Zayna, kładąc ją na jego udzie.
- Spokojnie, Lucas to mój przyjaciel. Nikt więcej.
I nim Carrie zdarzyła usłyszeć jakąkolwiek odpowiedź ze strony chłopaka, zauważyła, że z jej podwórka wyjeżdża samochód. Czarny, elegancki pojazd należący do jej ojca. I choć wiedziała, że John nie może jej zauważyć z tej odległości, skuliła się nieco, czekając, aż auto ostatecznie wyjdzie i zniknie z horyzontu.
- Wygląda na to, że pan Blake raczej nie zauważył twojego zniknięcia – odezwał się Malik, zupełnie zmieniając temat. – A wyobraź sobie, że w tym momencie moglibyśmy szykować się na drugą rundę.
Teraz Carrie była osobą, której zabrakło powietrza.
- Nie przejmuj się – dodał cicho. – Zawsze możemy tę małą awanturkę potraktować, jak grę wstępną i…
- Co powiesz na śniadanie? – przerwała mu, wiedząc, że jeszcze chwila, a ta seksowna gadka zamieni się w coś więcej. A co jak co, ale nie chciała uprawiać seksu w samochodzie przed swoim domem, narażając się na niespodziewany powrót Johna i przyłapanie córki w niedwuznacznej sytuacji z wytatuowanym mężczyzną. Jej tata był dość młody, nie chciała by umarł na zawał z jej powodu, albo skończył w więzieniu za zamordowanie „złodzieja cnoty swojej jedynej córki”.
Zayn zaśmiał się pod nosem.
- Śniadanie w ostateczności też mi pasuje.

~*~

Carolyn wiedziała, że z łatwością mogłaby przyzwyczaić się do widoku Zayna w jej życiu. Nie miała pojęcia, dlaczego z taką łatwością przychodzi jej przebywanie w towarzystwie tego chłopaka, chociaż teoretycznie znali się od niedawna. Miała świadomość, że połączyło ich coś więcej, niż tylko relacja kolega-koleżanka. I nie chodziło tu o to, że uprawiali seks (chociaż wciąż Carolyn nie mogła uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę). Była pomiędzy nimi chemia, której nie mogli zaprzeczać. Może nie znali się dobrze, nie wiedzieli o sobie każdej błahostki, ale dziewczyna miała wrażenie, że mogłabym mu zaufać we wszystkim.
Bez wątpienia Malik nie należał do osób, z którymi łatwo nawiązuje się jakiekolwiek relacje, dlatego z jeszcze większym podziwem spoglądała na to, co osiągnęli. Jakimś cudem stali się przyjaciółmi i chociaż to wydawało się absurdalne, tak właśnie było. Zayn był jej przyjacielem (w którym była zakochana). Ale nie to w tym wszystkim było najdziwniejsze. Najbardziej absurdalną rzeczą wydawał jej się fakt, że ta przyjaźń stała się mocniejsza, niż więź, jaką dzieliła z Amy. Dziewczyną, której wcześniej przypięła metkę „swojej najlepszej przyjaciółki”.
- O której musisz wrócić do studia? – zapytała Carrie, stawiając na stole dwie filiżanki pełne kawy. Napój parował, sprawiając, że aromat roznosił się po całym pomieszczeniu, niewątpliwie starając się naznaczyć jego każdy centymetr kwadratowy.
Malik wzruszył ramionami, po czym sięgnął po filiżankę. Jego duża dłoń zdecydowanie nie pasowała do delikatności porcelany, którą – jak się Carrie domyślała – zakupiła Anne.
- Prawdę mówiąc powinienem być tam w tej chwili i obdzwaniać wszystkich grafików. Może w końcu któryś z nich podjąłby się dokończenia strony internetowej mojego studia.
Carrie zmarszczyła brwi, wyraźnie zainteresowana.
- Co dokładnie trzeba tam dokończyć?
Zayn spojrzał na nią obojętnym wzrokiem, po raz kolejny wzruszając ramionami.
- Coś tam z szablonem. No i jeszcze trzeba umieścić na stronie kilka zdjęć.
Blake pokiwała głową ze zrozumieniem.
- Nie możesz tego sam dokończyć?
Pierwszą odpowiedzią na jej pytanie było prychnięcie.
- Chcę żeby to wyglądało profesjonalnie. Żadnej amatorskiej roboty.
- Daj spokój, Zayn – zaczęła. Z westchnieniem oparła głowę na dłoni. – To nie jest trudne. Możesz to zrobić sam. Albo, jeśli tylko będziesz chciał, mogę ci w tym pomóc.
- Ty? – Kolejne prychnięcie.
- Przecież powiedziałam.
Malik roześmiał się nieco. Oczywiście, tym samym zasłużył sobie na uderzenie w ramię.
- Nie jestem żadnym profesjonalistą, bo ukończyłam dopiero pierwszy rok studiów, ale znam się na tym. I najważniejsze, naprawdę to lubię. Jeśli to tylko jakieś problemy z szablonem i ze zdjęciami, uporam się z tym w jeden wieczór.
Malik zmarszczył brwi, nachylając się nad stołem. Być może spodziewał się, że jego głupia mina pomoże mu zrozumieć sytuację, w której się znalazł.
- Co? – zapytał jedynie.
- Mogę ci pomóc – oznajmiła, teraz już tracąc na swojej pewności. Nie wiedziała bowiem, czy dziwne zachowanie Zayna jest spowodowane tym, że się z niej po prostu naśmiewa, czy może niedosłyszał tego, co powiedziała. – Oczywiście, jeśli chcesz. Nic na siłę. Nie będę się narzucać, jeśli –
- Chwileczkę – przerwał jej. – Chcesz mi powiedzieć, że znasz się na tych pieprzonych ustrojstwach i do tej pory nic mi nie powiedziałaś?
- Jeśli przez „ustrojstwa” rozumiesz komputery, to tak. Znam się na tym.
- Dlaczego wcześniej nic nie powiedziałaś?
- Nie pytałeś – odburknęła.
Mulat zakrył twarz dłońmi, kręcąc głową z dezaprobatą.
- Powiedziałaś, że uporasz się z tym w jeden wieczór – powiedział, a Carrie nie była pewna, czy zadał pytanie, czy stwierdził fakt.
- Tak właśnie mówiłam.
- Dobrze.
Jeśli ktoś zna bardziej zagmatwanego chłopaka niż Zayn Malik niech się zgłosi.
- Dobrze? Ale co dobrze? Chcesz, żebym ci pomogła, czy nie? Jeśli masz jakieś wątpliwości, czy sobie poradzę, możemy poprosić Lucasa o pomoc. Jest ze mną na roku i…
- Nie mieszajmy tego pieprzonego chłoptasia w nasze sprawy – warknął Zayn, zanim dziewczyna mogła w ogóle dokończyć swoją myśl. I jakimś cudem, zamiast przymierzać się do zakomunikowania Malikowi, że „ten pieprzony chłoptaś ma imię”, ona skupiła się na czymś zupełnie innym. A konkretnie – na pewnym słowie.
Nasze sprawy – powtarzała w myślach niczym mantrę, starając się nie uśmiechać głupio, by nie wzbudzać niepotrzebnych podejrzeń. Nie miała zamiaru przyznawać się Zaynowi do swoich uczyć. Wiedziała bowiem, że gdy tylko to zrobi, on ucieknie. Tacy właśnie byli faceci pokroju ciemnowłosego. Znikali, gdy robiło się zbyt poważnie.
Dodatkowo, zanim zdążyła powstrzymać swoje myśli i wyjść naprzeciw z jakąś rozsądną odpowiedzią, w kuchni pojawił się gość.
Wspomniany przed chwilą przez Zayna chłopak, zmierzał w ich stronę i, ku wielkiemu niezadowoleniu Mulata, Lucas miał na sobie tylko i wyłącznie dżinsowe spodnie.
- Co ty robisz? – zapytała Carrie, zwracając na siebie uwagę nowo przybyłego.
Lucas dopiero teraz podniósł wzrok znad swoich stóp, dostrzegając, że w kuchni znajduje się ktoś więcej.
- Nie zauważyłem was – powiedział zmęczonym głosem, po czym leniwym i niesamowicie wolnym krokiem podszedł do stołu, przy którym siedziała jego była dziewczyna z Malikiem. Bez pytania sięgnął po filiżankę, z której piła Carrie i niemal od razu opróżnił ją do dnia.
- To była kawa Carolyn. – Głos Zayna był cichy, jednak mimo to sprawił, że po ciele Carrie przeszły dreszcze. I choć z pewnością głos tego chłopaka zawsze na nią dział wyostrzając jej zmysły i sprawiając, że była podniecona, teraz zrobił coś jeszcze. Wystraszył ją, jak cholera. Jednej rzeczy mogła być pewna – jeśli zaraz nie uspokoi Malika, w tej kuchni wybuchnie niezła awantura.
- Zrobi sobie drugą.
- A może ty ruszysz ten swój pieprzony tyłek i sam sobie zrobisz pieprzoną kawę?
Za dużo pieprzenia, jak na jedno zdanie. To na pewno.
Druga sprawa – Malik chyba uwielbiał czepiać się o nic. Szczególnie, jeśli „błędy” popełniał Lucas.
- Jaki masz problem, stary?
- Jaki ja mam problem?
Bójka wisiała w powietrzu i Carrie doskonale wiedziała, że musi coś zrobić, by chłopcy nie skoczyli sobie do gardeł.
- Zayn – powiedziała, nachylając się nieco do Malika i kładąc dłoń na jego udzie. – Daj spokój.
Lucas prychnął kpiąco i – jak łatwo się domyślić – wskazał tym samym gwóźdź, który Zayn musiał jedynie przybyć, by trumna się zamknęła.
Na szczęście, uwagę Mulata rozproszyła osoba, która również stwierdziła, że przyszedł czas na śniadanie. Albo po prostu zaalarmowały ją podniesione głosy, dochodzące z kuchni. Niemniej jednak, Harry stanął w progu pomieszczenia, marszcząc brwi.
- Czy wy, do cholery, wiecie która jest godzina? – warknął.
Bez złudzeń, Malik doskonale wiedział, że pojawienie się Harrego nie przekreśla jego szans na danie Lucasowi do zrozumienia, gdzie jest jego miejsce. Co w wolnym tłumaczeniu oznaczało po prostu skopanie jego tyłka i wybicie kilku zębów. Złamanie nosa również było mile widziane w wizji Zayna. Tyle, że coś go przed tym powstrzymało.
  Wstał ze swojego siedzenia i to samo zrobiła również Carrie, która spodziewała się, że Mulat lada chwila rzuci się na jej byłego. Ale nie. Ten tylko spojrzał na Lucasa kpiąco, kręcąc z pożaleniem głową, po czym przesunął swoją filiżankę w stronę Carolyn. Ale nie oddanie kawy dziewczynie było najdziwniejsze. Znacznie bardziej zaskakujące było to, co zrobił chwilę później.
Mulat bez najmniejszego zahamowania, czy jakiejkolwiek krępacji, zrobił krok w stronę Carrie. Jedną dłoń położył na jej biodrze, zachowując się przy tym zupełnie swobodnie. Jakby szykował się do zrobienia czegoś, co robił każdego dnia. Idąc tym tropem, przysunął do swojego ciała Carolyn, po czym złożył na jej ustach delikatny pocałunek. Było to zaledwie muśnięcie warg, ale w tym wszystkim była zawarta bardzo wyraźna wiadomość.
- Widzimy się wieczorem – oznajmił, po czym z zupełną swobodną zaczął kierować się w stronę wyjścia. Zanim jednak całkowicie zniknął zgromadzonym z oczu, krzyknął: - Nie zapomnij wziąć ze sobą swojego ustrojstwa.
Czyli komputera, oczywiście. Ale chłopaka w żadnym razie nie obowiązywało fachowe nazewnictwo. Był przecież Zaynem Malikiem!
Carolyn nie była głupia. Doskonale wiedziała, dlaczego ją pocałował. W doskonały sposób przedstawił Lucasowi relację łączącą go z Carrie. Wiedziała również, że zapewne przy większej widowni nie zdecydowałby się na ten krok. Chodziło tu tylko o Lucasa. A Malik oznaczył ją, jakby w społeczeństwie królowały jakieś zwierzęce zasady.
Tyle, że jakimś cudem, spodobało jej się to.
Była jego.


51 komentarzy:

 1. zayn jest taki awww! <3 kochany zazdrosnik! jest serio slodki! bardzo mi sie to wszystko podoba! /xoxlittlelady

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za Twój powrót. Kocham to opowiadanie. Jest fantastyczne. Zayn i Carolyn są cudowną parą. Mam nadzieję że tak będzie always.

  OdpowiedzUsuń
 3. "I, Boże błogosław, Zayn okazał się być zupełnie nagi." Hahahahha padłam!
  Musiałam przerwac czytanie na dobre kilka minut bo uśmiechałąm się jak głupia do monitora, zresztą nadal to robię xD I nie mogłam się skupić :D Rozdział CUDOWNY! ♥.♥
  Zayn.. ty wcale nie jesteś zazdrosny! A gdzież by tam, jak Carrie śmiałoby to przejść przez myśl?! xD jak ktokolwiek mógłby tak pomyśleć?! xD
  Malik jest cudowny, co ja tu mogę powiedzieć.. Jak dla mnie to cholernie urocze, że nie chce się przyznać do swoich uczuć (tak, jestem dziwna i dobrze mi z tym! :3)
  Ach ta końcówka mrrrrrr! Miałam ochote krzyknąć 'punkt dla Ciebie Malik!!!!!" Chciałabym zobaczyć minę Harrego i Lucasa w tamtym momencie :D Zapewne były cudowne :D Chyba nadużywam tego słowa, cóż poradzić najbardziej pasuje do twojej cudownej twórczości i cudownej Ciebie!
  Zdecydowanie udany powrót (czekałam z niecierpliwością!) :D
  Nie mogę się doczekać wieczoru ^^ Całkiem mozliwe, że nie skonczy się tak jak 'powinien' :D
  Pozdrawiam i życzę weny♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn zazdrosny? Pf! Gdzieżby śmiał? Haha ♥

   Kochana, cieszę się ogromnie, że rozdział Ci się spodobał. Szczególnie, że nieco się obawiałam, że po tej długiej przerwie nie będę potrafiła napisać nic sensownego.

   Buziaki ♥

   Usuń
 4. Wiec najpierw skomentuje cały blog bo to ja noo nowa czytelniczka:D (która już znalazła Ci kolejną hahaha) dobra ogar:D

  Więc tak czy ty kobieto wiesz co robisz z człowiekiem?! Toć ja ten blog zaczęłam czytać wczoraj o 24:00 jakoś tak do 4 nad ranem! :D skończyłam w polowie i dziś czytałam caaaly dzień by nadrobić! :D I o to ja tu już być:D i będę komentować na bieżąco:D haha

  okej to FF jest naprawdę niesamowite, jak opisywałaś te ich "podchody" , delikatne muśnięcia dłoni Zayn'a gdy jej np. pomagał zejść z drabiny OMG! ja cała drżałam rozumiesz to?! :D czułam jego palce na sobie! Jak?! JAK? J A K?! :D no tak że masz taki talent do opisywania szczegółów, że Ci normalnie składam pokłony do Ziemi i jeszcze niżej tylko czekaj muszę dziurę wykopać:D co? nie nic:D haha nie czytaj tego:D
  Więc cały blog mi się bardzo podoba:) I TAKI ZAYN! :D awwww:D A te zdjęcia i gify na końcu>>>>>>>>

  ZABIJASZ

  Wielkie dzięki za to:D

  Co do rozdzialu 27 no bo ej musze go skomentować osobno:D
  Zrobili to! dkjghkdzxhvkjzxhvkjzxvhjzlxh lzh chcę też tak! :D co?! z nim:D CO? :D haha o lol nie no nie czytaj tego:D Było tak magicznie i wg delikatnie...no potem ostrzej, ale Zayn taki słodki był, że nawet ciastko z kremem nie jest takie słodkie jak Zayn Malik:D


  A jak napisałaś, że Zayn był nagi, to umarłam, zmartwychwstałam na moment by wyobrazić sobie go nagiego xD ja leżaca za nim i BUM tyłek Zayna hahahaha OMG :D mam ała w głowie wiem, ale to przez Ciebie:D no i potem znowu umarłam oczywiście:D


  A sytuacja z Lucasem, kurwa on mnie wkurwil, tak se po prostu wypij jej kawe;/ wiem wiem przyjaciele(puszczam pawia) :D musiałam:D i mnie wkurzyl jak prychnal na Zayn'a oooooooo co to, to nie! NIKT nie będzie na niego prychał! Nie pozwole ignorować jego zdania! :D
  Ale Zayn żeby zabić i nas i Carrie ją tak słodko ucałował mmmmmm...rozpłynelam się razem z Carrie:D
  Mam tyle emocji czytając te rozdzialy, ze tak serio Ci powiem na koniec mam ich tyle,że gdyby nie to ze potrafie je TROCHE zebrac, to jako tako mi wyszedł komciuch, ale gdybym już nie umiala zebrac myśli to by wygląda miej więcej tak:
  o kurwa....matko...wdech....co? nie! o matko awwwww, dlaczego?! wydech... a na koniec : Czy ja jeszcze zyje?!
  Po gifie lub zdjęciu: Nie zdecydowanie jestem stuprocentowym trupem.

  P.S wybacz za bledy szybko pisałam:D to z emocji:D

  Weny kochana zycze wiem ze to trudne sama pisze dwa FF :D

  @Jestemsobaxx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, jesteś niesamowita! A idealnym potwierdzeniem tego jest mój śmiech. Rozbawiłaś mnie i rozczuliłaś jednocześnie. Szczerzyłam się do monitora, jak głupia, ale dziękuję za to. Znakomita opcja na poprawę humoru!
   Cieszę się ogromnie, że opowiadanie Ci się spodobało. A jeszcze bardziej cieszy mnie to, że wzbudza w Tobie tyle emocji. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. ♥

   Kłaniam się nisko i dziękuję (dziękuję! dziękuję! dziękuję!) za ten przepiękny komentarz. :*

   Buziaki!

   Usuń
 5. Rozdzial super <333

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezu *o* Zabijasz, po prostu zabijasz <3 Wiem, że się powtarzam i będę się powtarzać, bo twój blog jest BOOSKI <3
  Na początku miałam otwartą jego kartę przez kilka dni i nie mogłam się zebrać do jego czytania, ale, gdy już zaczęłam to nie mogłam przestać :)
  Ta historia jest cudowna i naprawdę cały tydzień czekam na kolejne rozdziały, przez co również mam takie tycie problemy ze skoncentrowaniem się na szkole, bądź wszystkim innym:3
  Aww :3 Oni są tak słodcy, że dostanę cukrzycy :3
  Zayn zazdrośnik :P to takie słoooodkie <3
  Lucas jest mega wkurzający -,-' co go małpy chowały, że ludziom rzeczy podbiera? XD
  rozdział cudowny <3
  czekam na kolejny :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Co go małpy chowały, że ludziom rzeczy podbiera?" hahahaha ♥ Padłam!

   Dziękuję ślicznie za komentarz! Cieszę się ogromnie, że jednak postanowiłaś zajrzeć do mnie i przeczytać te moje wypociny. ♥

   Usuń
 7. cudowny rozdział *-* nie mogę się doczekać następnego

  OdpowiedzUsuń
 8. O MÓJ DOBRY BOŻE
  KOCHAM TEN ROZDZIAŁ
  BYŁ CHYBA NAJSŁODSZY ZE WSZYSTKICH (POMIJAJĄC POPRZEDNI :D)

  LKDSBDISAKNDPSAIDNSASABDKAS
  MALIK TY ZASRANY PRZYSTOJNY SKURWIELU
  BIEDNA CARRIE, PRZEPADŁA
  ZAKOCHAŁA SIĘ

  MAM TYLKO NADZIEJĘ, ŻE ON JEJ NIE ZRANI, BO GO ZABIJĘ
  CO Z TEGO, ŻE JEST TYLKO WYTWOREM TWOJEJ WYOBRAŹNI

  KOCHAM TEGO BLOGA, JUŻ CI TO PISAŁAM

  Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA KOLEJNY

  GRATULUJE MATUR, ZAGŁOSOWAŁAM I WITAM Z POWROTEM ♥

  TWOJA FANKA @awmyhazz

  ps. mogłabyś wpaść do mnie? jeśli znajdziesz czas, to chciałabym, żebyś oceniła moje opowiadanie :) z góry dziękuję, ily x http://heartbeat-lullaby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie za komentarz! Cieszę się ogromnie, że rozdział Ci się spodobał.

   Oczywiście, z przyjemnością zajrzę na Twojego bloga.

   Buziaki ♥

   Usuń
 9. OMG. Czekam na kolejny. ;) Podoba mi się, jak Zayan jest zazdrosny ^_^ ilysm♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeju, ten rozdział jest najcudowniejszy!
  Zazdrosny Zayn jest taki lakjsdlksjf
  "I, Boże błogosław, Zayn okazał się być zupełnie nagi." I ten moment! hahahahhahaha śmiałam się jak głupia do telefonu :)
  Czekam na nowy.

  Mam nadzieję, że matury poszły Ci dobrze :) x

  OdpowiedzUsuń
 11. Lol szczerze się do ekranu jak głupia. Jestem mega naładowana pozytywnymi emocjami i do tego rozdział *-* Czego chcieć więcej? (żeby Zayn nie pozwolił odjechać Carrie)
  Jej ten cały rozdział był taki słodki. Pobudka (tak na marginesie kocham Elvisa XD). Ile bym dała by móc codziennie budzić się przy boku boga seksu...
  Poranne śniadanko u Carolyn także było słodkie. Szczerze to na początku tak myślałam, że tą stronę internetową pomoże Malikowi zrobić Carrie. Tylko, że obstawiałam, że to będzie powód do ich pierwszego seksu... ale OK (zawsze możesz to także tam umieścić. Albo w ogóle do końca pobytu, w każdy dzień XD) Zayn jest taki strasznie zacofany. Serio nie potrafi posługiwać się komputerem? (ale przynajmniej wiemy czym potrafi się doskonale posługiwać, po wcześniejszym rozdziale!)
  Lucas zachował się jak mój przyjaciel. Niestety nie mam takiego Malika, który opieprzyłby go za to. eh...
  Cóż czekam na następny :)
  Weny! Pozdrawiam
  Vic :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, sprawa ze stroną internetową miała wyjść nawet wcześniej, ale jako, że spora część z Was spekulowała na ten temat, nieco przesunęłam to w czasie. I w sumie myślę, że nawet dobrze wyszło.

   I masz rację, Zayn może nie jest mistrzem w sprawach komputerowych, ale za to w innej rzeczy odnajduje się doskonale. :D

   Dziękuję ślicznie za komentarz!
   Buziaki ♥

   Usuń
 12. Świetny, czekam z niecierpliwością na kolejny <3 ~@heroineNialler

  OdpowiedzUsuń
 13. świetny rozdział<33 @Jaqueline8710

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetny rozdział <3
  Cieszę się, że teraz rozdziały będą pojawiały się częściej. Przynajmniej mam taką nadzieję. :D

  Zapraszam na mojego bloga:
  hatred-and-mabye-love.blogspot.com
  A także na wspaniałego bloga Vintage:
  cherish-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. O JEZU JEZU
  CHARLIE, TY NAM TU OPOWIADAJ, JAK MATURY!!!!

  co do rozdziału to, to co zwykle.
  wspaniały, cudowny, genialny, warty czekania. kocham takiego malika jakiego posiadasz, ale carrie mnie zwyczajnie denerwuje! jaki lucas, o nie nie nie nie, nie ma n i g d y 'tylko przyjaciela'.
  denerwuje się okropnie, zarrie (co za podobieństwo) ma tylko 7 dni żeby się zejść, bo przecież muszą się zejść! umrę!
  ily

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, angielski (podstawa i rozszerzenie) super. Matma całkiem w porządku. Najgorzej poszedł mi polski. Spaprałam wypracowanie, ale mam nadzieję, że jakoś mi je zaliczą. Wiem, że mam w nim kilka poważnych błędów, ale wciąż łudzę się, że jakoś to będzie. Do chemii przygotowywałam się najdłużej. Zrobiłam miliony zadań, a mój segregator nie domykał się już od kolejnych przerabianych matur. Niestety to mi nie pomogło, bo tegoroczna matura była ciężka i zupełnie inna od tych wszystkich, jakie rozwiązywałam. Ale nie załamuję się chemią. Myślę tylko o polskim.
   No i jeszcze ustne. Ale to już w ogóle na luzie. Z polskiego mam 100%, a z angielskiego (chociaż trochę się zaplątałam odpowiadając przed nimi , bo zjadł mnie stres - ale dałam radę) mam 80%.
   Na koniec czerwca dostanę wyniki, więc wtedy się zobaczy, co odwaliłam z tym wypracowaniem z polskiego.

   No ale, dziękuję za komentarz.
   I cieszę się ogromnie, że rozdział Ci się spodobał!
   Buziaki ♥

   Usuń
 16. Może zacznę od Zayn'a.
  W tym rozdziale był taki mmmm.....seksowny? Tak, zdecydowanie był seksowny.
  Ach, a jaj już myślałam, że będzie powtórka w samochodzie.
  No nic. Uśmiech na twarzy towarzyszył mi przez cały rozdział, jednak poszerzył się jeszcze bardziej, gdy czytałam fragment, gdzie Zayn pocałował Carrie przy Lucasie.
  Malik, ty zazdrośniku!
  Co do panny Hollywood. Ja wiedziałam, że prędzej czy później ona mu pomoże z tą stroną. Jednak nadal czekam, aż pan wielce przystojny Malik zrobi jej tatuaż.
  Och, Carrie, musiałaś powiedzieć o Amy i Lucasie jak Zen zaprosił cię na otwarcie studia? Nie lubię tej dwójki. Oni są jak wrzody na tyłku!
  Elvis. Ten osobnik miał wręcz idealne wyczucie czasu. Nawet im się wyspać nie dał.
  Harry. Kocham cię chłopie!
  Czekam na ten wspólny wieczór Zarrie. Coś czuję, że będzie się działo. (Ach, te moje przeczucia!)
  A, zapomniałabym wspomnieć o Luke'u. Czy on serio nie mógł sobie zrobić kawy, tylko zapierdolił ją Carolyn?! Co za huj! Trzeba go wypatroszyć i wykastrować! Masz rację Malik. Skop mu ten zad.
  To chyba tyle.

  Ps. Weź mi wyślij paczką Malika z tego opowiadania, ok? Chcę go na własność!
  Mile widziane dostarczenie osobiste.
  Czekam nn.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, kochana, doskonale pamiętam Twoje spekulacje na temat strony internetowej. No cóż, po raz kolejny Twój szósty zmysł zadziałał. ;)

   Oczywiście, zaraz pakuję Malika do paczki i lecę do Ciebie. Wyczekuj nas, bo możliwy jest tylko odbiór osobisty. Musisz pokwitować i takie tam. ;P

   Buziaki! ♥

   Usuń
 17. Mam nadzieję, że powiodło ci się na maturze! ;)
  Okropnie tęskniłam za tym blogiem, ale oczywiście nie zapomniałam o tym jaki jest wspaniały.
  Rozdział jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, co więcej pozytywnie mnie zaskoczył.
  Uwielbiam to w jaki sposób kreujesz Zayna. Niby z pozoru nic wyjątkowego. Typowy bad-boy, ale zagłębiając się w dalsze rozdziały możemy zauważyć, że jego zachowanie jest całkowicie odmienne od innych ludzi.Chociażby to, że nie potrafi normalnie nazwać komputera.
  Nie mam nic do Lucasa, ale po tym jak zabrał kawę Carrie i powiedział, że może zrobić sobie następną zapaliła się w mojej głowie lampka. Trochę zaśmierdziało mi brakiem szacunku do dziewczyny i wcale nie dziwi mnie to w jaki sposób po tym zareagował Zayn. Oczywiście okropnie się cieszę, że zamiast bójki wybrał drugą o wiele lepszą alternatywę.
  Niestety muszę już kończyć.
  Nie mogę doczekać się nowego rozdziału. Czekam z niecierpliwością i zapraszam do mnie: recenzje-starlight.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uff! Cieszę się, że w Twoich oczach Zayn jest kimś więcej niż tylko bad boyem. Starałam się trochę wzbogacić jego postać, dlatego skaczę z radości na widok Twoich słów!

   Dziękuję ślicznie za komentarz!
   Wysyłam miliony buziaków! ♥

   Usuń
 18. Tak, Zayn. W ogóle, absolutnie nie jesteś zazdrosny. Zazdrość wcale z Ciebie nie wycieka na samą myśl o Lucasie! xD
  Tylko on potrafi tak zaprzeczać swoim odczuciom, ale to w końcu Zayn Malik, prawda?
  Nieważne, o której bym się obudziła. Pobudka przy tak seksownym mężczyźnie byłaby darem niebios! Fajnie, że Carrie pomoże mu z internetową stroną salonu. To ich jeszcze bardziej do siebie zbliży.
  "A wyobraź sobie, że w tym momencie moglibyśmy szykować się na drugą rundę." - ZABIŁ MNIE TYM TEKSTEM!! *_* On jest taki idealny ... :)
  Lucas swoim zachowaniem chciał pokazać, że jest jedynym samcem, mogącym się kręcić wokół Carolyn. Wykazał tez brak szacunku, oberwałby za to ode mnie. I Zayn powinien mu wybić kilka ząbków, nie zaszkodziłoby mu.
  Ten pocałunek przed wyjściem... Ach.. Poezja! Malik nareszcie nie podjął się siłowego rozwiązania tylko zadziałał sprytem! Kocham go!
  Cieszę się, że wróciłaś! <3
  Całuski <3
  @Gattino_1D
  [marked-ff]
  [gotta-be-you-darling]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Malik zdecydowanie się dzisiaj spisał. Natomiast Lucas, tak jak sama to zauważyłaś, zasługuje na wybicie kilku zębów. :D

   Ja też się cieszę, że wróciłam. ♥

   Buziaki!

   Usuń
 19. " I Boże błogosław - Zayn okazał się być zupełnie nagi" - Napiszę to sobie na ścianie! xD

  OdpowiedzUsuń
 20. Uwielbiam ! Strasznie mi się podoba zazdrosny, seksowny Zayn :D. No i strasznie jestem ciekawa finału :o. Co będzie jak pobyt Carrie dobiegnie końca ?
  Wyczekuję kolejnego x
  @EdziaCyrklaff

  OdpowiedzUsuń
 21. Bozee wiesz ile czekalam az myslalam ze nie wyrobie kocham tego bloga prosze dodawaj czesciej kc,kc,kckckck

  OdpowiedzUsuń
 22. Zayn i Carrie <3
  Tęskniłam za nimi!
  A

  OdpowiedzUsuń
 23. A ja nadal trzymam, jak ten debil, kciuki za Ciebie, abyś zaliczyła maturę!

  Rozdział jest naprawdę cudowny i widzę, że tak długa przerwa niezbyt ci przeszkodziła w pisaniu.
  A wiesz czego Ci zazdroszczę?
  Chyba tej weny i masu pomysłów, które szaleją w Twojej głowie.

  Pomijając fakt, że Malik się w tym rozdziale popisywał, jak dwuletnie dziecko - również zachował się słodko. A kiedy oddał jej kawę moja reakcja była podobna do zachowania człowieka cofniętego w rozwoju:
  Zaczęłam klaskac i chichotać do monitora.
  Tydzień. Szkoda, że to tylko tydzień.
  Ekh, pozdrawiam Cię słońce i zapraszam na mój nowy blog: http://themselves-fanfiction.blogspot.com/
  Fiddy x3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymaj kochana! Trzymaj do końca czerwca, bo dopiero wtedy dostanę wyniki. Haha ♥

   Dziękuję za komentarz i zaproszenie na Twojego bloga. Z pewnością zajrzę . ;)

   Usuń
 24. Oj Elwis popsuleś im tak piękny poranek:) Heh co tu o poranku zepsutym przez psa jak w ciągu pewnie pól godziny nasz Zayn zdążył być "zazdrosny" i wkurwiony podwójnie do tego... Dobra rada dla Lykasa, czy jak mu tam, niech on lepiej trzyma się zdala od naszej Carrie bo coś czuje ze może wrócić z gipsem do domu. Już ja sobie wyobażam dzisiejszy wieczór tej parki. Będzie gorąco :P
  Dobra kończe już tą paplanine bo Cie zanudze na śmierć. Osobiście steskniłam się za tobą i twoim blogiem. Zaczynałam już się martwic ale dobrzr, ze juz jesteś <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem, jestem. Wróciłam i jak na razie nigdzie się nie wybieram!

   Dziękuję ślicznie za komentarz! ♥

   Usuń
 25. Zagłosować juz zaglosowalam dawno temu :D
  Ja też napisałam juz wszystkie matury, teraz tylko czekają mnie ustne, chyba najgorsze :c
  A co do rozdzialu: wow. Zayn jest taki cudowny nawet. , gdy jest zazdrosny. Taki omomom :3 à Lucas może niedługo oberwac hahaha :D
  Niech Carrie nie wyjeżdża z Londynu... prooooosze :D tam jest tak cudownie :D
  Czekam na następny rozdział xx kiedy planujesz go dodać? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie trzymam kciuki za ustne! Nie stresuj się, a wszystko będzie dobrze. Ja przed angielskim ustnym byłam wulkanem energii. Kompletnie nie mogłam usiedzieć na miejscu, przez co potem już na egzaminie bardzo się stresowałam. Trochę się poplątałam w tych moich wszystkich wypowiedziach i poszło mi trochę gorzej niż na próbnych.
   Dzień przed polskim wychodziłam z siebie, ale, dzięki Bogu, powiedziałam sobie: "co ma być, to będzie". Poszłam więc na polski wyluzowana i dostałam 100%. Dobre nastawienie, to podstawa.;))

   Kiedy nowy rozdział? Jeśli zepnę poślady to może jeszcze w tym tygodniu.

   Wysyłam buziaki i życzę powodzenia! ;)

   Usuń
 26. Jejku, cudownyyy rozdział! Bardzo się cieszę że wróciłaś ;)) Ale co się stanie z Zaynem i Carrie jak ona wróci do siebie? A może zostanie tutaj z tatą ?

  OdpowiedzUsuń
 27. Jejku ! Umarłam... Czy szykuje się drama ?? ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Rozjebalas system tym o to cackiem . Lovciam cieee mocnoo czekam na nexta !! Xxx

  OdpowiedzUsuń
 29. heeeeej
  przepraszanie z mojej strony jest już chyba nudne ale PRZEPRASZAM bardzo bardzo
  ale jak juz pisałam 1000000 razy jestem NIEZORGANIZOWANĄ osobą
  ugh na kogo ja wyrosne? xd

  no ale wracjając szybciutko skomentuje dwa ostatnie rozdziały :)
  a więc... Malik na imprezie to juz wiadomo że krzyżyk na nim skreślam... nie przepadam za Lucasem ale kurde troche szacunku dla tego pieprzonego chłoptasia!
  dalej.
  ta scena łózkowa u Malika >>>>>>
  mmmm koocham ♡
  tutaj plusik dla Zayn'a
  no i poranek też "do schrupania" ^_^ oprócz tego niemiłego spotkania Malika z Lucasem... ale na to mogę przymknąć oko :3

  znowu komentuje z anonima ale to ja!!!!
  czekam na nexta
  @WTuszynska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przejmuj się kochana! Ja też jestem niezorganizowaną osobą, więc doskonale wiem, jak to jest. Nawet teraz, gdy już mam wakacje, niestety nadal nic nie ogarnęłam. Wydawałoby się, że mam mnóstwo czasu wolnego, więc mogę sobie wszystko pięknie rozplanować. Ale nie. Ja jestem po prostu sobą i nadal nie wiem co i jak. :P

   Dziękuję ślicznie za komentarz!
   Buziaki ♥

   Usuń
 30. O mój boże ! *______*
  Tak bardzo, bardzo uwielbiam!
  Zayn i Carrie są tak bardzo uroczy! Ach.
  "brak zazdrości" Zayna jest mega słodkie, haha! :>
  Coś czułam, że to Carrie pomoże Malikowi z tą stroną internetową. :D

  Kocham to opowiadanie.! ♥
  Całuję x
  @blue_eyes_9

  OdpowiedzUsuń
 31. Kurcze , po prostu to opowiadanie jest nieprawdopodobnie fantastyczne !!!!!!!!!! Błagam , niech ona nie wyjezdza !!!!

  OdpowiedzUsuń
 32. Awww. <3 Ja chcę takiego Malika! ;-; Zazdro Carrie. xd już nie mogę się doczekać icb wieczorka z tym 'ustrojstwem' xdxd :3 moze porozmawiają o wyjeździe Hollywood i nie tylko :D Czekam na kolejny rozdział! :*

  OdpowiedzUsuń
 33. JEJCIU, JEJCIU, JEJCIU!!! ;3
  ROZDZIAŁ GENIALNY!!!
  Nawet nie wiem od czego zacząć.. Od wtorku źle się czuje, miałam temperaturę i chyba anginę, ale przeczytanie tego rozdziału spowodowało taką radość, ze nawet sobie nie wyobrażasz! Dopiero dziś byłam w stanie to zrobić, i chciałabym Cię za to przeprosić.
  BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO mi się podobało jak Zayn pocałował Carrie przed Lucasem, no i Harrym!
  Niech Harry pogada z Carrie o tym są się dzieje między nimi. O tym, że może powinna zostać w Londynie z Zayn'em..
  A NIECH LUCAS SIĘ ODSUNIE OD ZARRIE!!! MA NIE PRZESZKADZAĆ W ICH SZCZĘŚCIU! ;D
  Proszę, baaardzo proszę o to aby Carrie została dla Zayn'a i zamieszkali razem! Bardzo proszę ;3 Może jak będą na lotnisku to Zayn przyjedzie i szarpiąc się z ochroniarzami zatrzyma pannę Hollywood, a ta podświadomie na to czekała...
  DODAWAJ KOLEJNY SZYYYYYYBKO!
  CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ! '3
  @Zaniloliry_wife

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. I ogromnie dziękuję za komentarz. Cieszę się, że zostawiłaś po sobie ślad, mimo złego samopoczucia.
   Jesteś taka kochana ♥

   Usuń
 34. Skoro jestes po maturach to oznacza ze rozdziały beda częściej ? :D [prosi na kolanach] naprawde mega rozdział kocham toooo

  OdpowiedzUsuń