piątek, 24 stycznia 2014

Rozdział 13


Nikogo nie dziwił fakt, że każda pobliska knajpka była pełna ludzi. Podobnie, jak znajomi Carrie, inni uczestnicy festiwalu również umierali z głodu po całonocnym imprezowaniu. Niektórzy, dzięki Bogu, jeszcze nawet nie wyszli ze swoich namiotów, co pozwalało Carrie myśleć, że znajdą wolne miejsce, by gdzieś zjeść.
I w końcu się udało - w jednej z knajp znaleźli dwa wolne stoliki. Carrie niestety nie mogła powiedzieć, że jest jakoś szczególnie zadowolona z wyboru miejsc, gdyż tuż przed nią usiadł Zayn wraz z Erin. Dziękowała jednak, że Liam, Niall i Maxie zdecydowali się również dołączyć do jej stolika. Łudziła się, że dziwne napięcie, które gwarantuje obecność Erin rozleje się gdzieś po bokach dzięki szerokiemu uśmiechowi Horana.
- Czy tu w ogóle ktoś obsługuje te stoliki? – zajęczała Erin, nie mogąc wytrzymać tego całego oczekiwania. Siedzieli już, co prawda, dziesięć minut na miejscach, ale nikt oprócz panny Kolorowe Pasemka nie narzekał. W knajpie był duży ruch, więc kelnerzy mieli ręce pełne roboty. Chwila cierpliwości przecież nikogo nie zbawi, prawda?
- Zaraz na pewno ktoś podejdzie – powiedziała Maxie, po raz kolejny przeglądając menu. Zdaje się, że dziewczyna próbowała zachowywać się jak najzwyczajniej, podczas gdy Harry wciąż był w jej głowie. Carrie współczuła jej z całego serca. Nie chciałaby być na miejscu dziewczyny i męczyć się w towarzystwie byłego chłopaka. Szczególnie, że po incydencie z pierwszej nocy, Styles unikał Maxine jak ognia.
Carolyn, nie chcąc wdawać się w rozmowę z Erin, odwróciła się zerkając na drugi stolik, przy którym siedział Harry, wraz z Louisem, Teddy, Dannym i jeszcze jakąś nieznaną Carolyn dziewczyną. Oni również nie zostali jeszcze obsłużeni, ale w porównaniu do Erin, nie zdawali się tym przejmować. Śmiali się głośno – a przynajmniej Danny i Louis – opowiadając sobie żarty i przybijali piątki, gdy ktoś powiedział coś nad wyraz zabawnego.
- Ziemia do Carrie – zawołał radośnie Niall, potrząsając ramieniem dziewczyny.
Blondynka szybko odwróciła się, spoglądając zdezorientowana na swojego przyjaciela.
Co tym razem ją ominęło?
- Pytałem, co chcesz zamówić? – powtórzył, przyglądając się jej uważnie. Jednak, jego wzrok był niczym w porównaniu do przenikliwego spojrzenia Zayna. Czekoladowe oczy lustrowały ją, jakby chciały odczytać jej myśli, które Blake tak starannie próbowała zamaskować.
- Och – odpowiedziała jedynie, zdając sobie sprawę, że nie przemyślała tej kwestii. Wciąż była myślami przy Lucasie i tym, co postanowili, dlatego jakimś cudem nawet nie spojrzała na menu. – Wezmę cokolwiek.
- Cokolwiek? Ble! Oferują tu kilka naprawdę dziwnych potraw, więc błagam, nie bierz czegokolwiek.
Carrie przywołała na usta delikatny uśmiech, mając nadzieję, że wybroni ją to od nadmiernej uwagi Zayna, który najwyraźniej wciąż doszukiwał się odpowiedzi na zadane wcześniej przy ognisku pytanie.
- Co polecasz? – zapytała Nialla.
Chłopak podrapał się po głowie.
- Weź pizzę. Albo hamburgera. To jest z pewnością bezpieczne. O, nie, nie, nie. Weź bigos. Tak, bigos. Chyba, że wolisz frytki. Ale frytki są już nudne.
Jasnowłosa westchnęła cicho, odnajdując inną opcję ratunku.
- Wiecie co? Zapytam może o kelnerkę. Kto wie, czy zamówień nie składa się przy barze…
I nim ktokolwiek zdążył odpowiedzieć, Carrie wstała od stolika, i ruszyła szybkim krokiem do baru. Przepchnęła się pomiędzy ludźmi, stając oparta o jego blat. Wzrokiem zaczęła szukać jakiejś pomocnej duszy i w momencie, gdy chciała przywołać jedną ze stojących nieopodal osób z obsługi, poczuła dłoń zaciskająca się na jej biodrze.
Nim zdążyła się odwrócić lub w jakikolwiek inny sposób zareagować, tuż przy policzku poczuła kujący zarost, a dobrze znany zapach uniósł się wokół niej.
- Powiedz mi. – Nie spodziewała się, że Zayn pójdzie za nią. Co więcej, była pewna, iż ucieczka od stolika zagwarantuje jej trochę potrzebnej przestrzeni. Malik jednak wydawał się tym zupełnie nie przejmować.
- Co mam ci powiedzieć? – westchnęła. Już chciała się odwrócić do niego twarzą, jednak szybko spostrzegła, że to będzie dość niebezpieczne posunięcie. Mulat znajdował się niebezpiecznie blisko, a ona nie chciała ryzykować.  
- Widzę przecież, że coś się stało – szepnął do jej ucha. Jego zarost wciąż ocierał się o jej delikatną skórę, sprawiając, że po jej ciele przechodziły dziwne dreszcze. – To cały czas siedzi w twojej głowie. Nie możesz przestać o tym myśleć…
Carrie czuła się przy nim nieco otępiała, dlatego sklejenie sensownej wypowiedzi zdawało się naprawdę trudne.
- Powiedz mi. Chcę wiedzieć – dodał, mocniej zaciskając rękę na jej biodrze. Gdyby tego było mało, znalazł się jeszcze bliżej dziewczyny, jakby ów bliskość miała mu pomóc w uzyskaniu odpowiedzi.
- Powiedziałam ci przecież, że wszystko jest w porządku – oznajmiła, chcąc by jej głos brzmiał naturalnie.
- Przestań udawać – syknął. Zapewne nieco ostrzej niż planował, dlatego nadrobił następnymi słowami: - Widzę, że zjada cię to od środka. Coś poszło nie po twojej myśli, Hollywood. A ja chcę wiedzieć, co.
Blake zacisnęła zęby, próbując przywołać odwagę, jaką jeszcze przed poznaniem Zayna swobodnie mogła się szczycić. Zabawne, że przy nim stawała się bezbronną dziewczynką, która nie potrafiła się skutecznie bronić. Chciała to desperacko zmienić.
Zepchnęła rękę Malika ze swojego biodra, odwracając się do niego twarzą. Szybko umiejscowiła dłoń na jego klatce piersiowej, chcąc odsunąć chłopaka od siebie jak najdalej. Z całych sił, próbowała nie myśleć, że rano jeszcze nie miał na sobie koszulki, a wtedy mogła swobodnie podziwiać jego tatuaże.
- Za kogo ty, do diabła, się uważasz? – warknęła. – Nie muszę ci o niczym mówić. Zajmij się swoimi cholernymi sprawami, a mnie zostaw w spokoju.
- Tego właśnie chcesz? – zapytał, skanując ją uważnie czekoladowymi oczyma. – Bo wydaje mi się, że wczoraj byłaś naprawdę zadowolona z mojej uwagi.
- Właśnie, wydaje ci się. Dlatego, z łaski swojej, zostaw mnie w spokoju. Przestań mieszać mi w głowie tymi swoimi humorkami. Ach, i przestań zadawać te głupie pytania. Jednak skoro jesteś taki ciekawy, to „nie jest w porządku”. A to tylko i wyłącznie przez ciebie.
Carrie z powrotem odwróciła się w stronę baru, poszukując wzrokiem kogoś z obsługi. A gdy w końcu znalazła, nieco niegrzecznie zażądała, by ktoś w końcu przyjął od nich zamówienie. Oczywiście, nie chciała się wyżywać na niewinnych ludziach, jednak złość nie pozwalała jej myśleć trzeźwo.
Zayna już za nią nie było, i jak się chwilę później okazało, przy stoliku również nie siedział. Zmył się z baru nie mówiąc nic nikomu i Carrie – jako jedyna – nie miała o to pretensji. Co więcej, odetchnęła z ulgą, że nie będzie musiała mierzyć się z jego intensywnym spojrzeniem i przytłaczającą osobowością.
Korzystając z chwili nieobecności chłopaka, włączyła się do rozmowy pomiędzy jej znajomymi. Liam nie po raz pierwszy okazał się mieć podobne do niej zdanie na wiele tematów, a Niall - jak to Niall - nadrabiał śmiechem. Zdawało się, że tego chłopaka bawiło absolutnie wszystko. Co momentalnie sprawiło, że Carrie zaczęła się zastanawiać, jak ten przesympatyczny i uroczy blondyn zaprzyjaźnił się z Harrym i jego równie gburowatym kolegą Zaynem?
Wraz ze zniknięciem Zayna dzień zdawał się stawać coraz lepszy. Doskonałym tego przykładem okazała się Maxie, która po niedługim czasie nieco się rozluźniła i udzielała się w rozmowie tak samo, jak Carrie. Na boczny tor zeszła Erin i bez wątpienia nie była z tego zadowolona. Dlatego zaraz po tym, jak kelner przyniósł ich zamówienie, Erin zabrała swój talerz i przesiadła się do stolika Harrego. Zdaje się, że bez Zayna u swojego boku nie potrafiła wytrzymać towarzystwa pozostałych.
Śniadanie, które w istocie bardziej przypominało obiad, minęło im w przyjemnej atmosferze. Carrie w końcu zapomniała o Lucasie i dała się ponieść chwili.
Nagle wszystko stało się prostsze. Wszystko, poza pewnym, dziwnym wydarzeniem, którego sama nie potrafiła wyjaśnić.
- Maxie – zagaiła do swojej dawnej przyjaciółki, gdy wychodziły z restauracji. Szły za pozostałymi kolegami w nieco większej odległości, podczas gdy tamci ochoczo gawędzili na temat zbliżającego się kolejnego koncertu.
Dziewczyna odwróciła głowę w stronę Carrie, spoglądając na nią pytająco. Od razu zauważyła niepewność w zwykle odważnym spojrzeniu blondynki, dlatego przystanęła na chwilę.
- Mam pytanie – kontynuowała Blake. – Oczywiście jest mało znaczące i kompletnie nieuzasadnione…
Dziwne zapewnienia Carolyn sprawiły jedynie, że Maxine nabrała tylko większych podejrzeń.
- Wszystko gra?
- Tak, oczywiście – ciągnęła Carrie. – Zastanawiałam się tylko… Jak dobrze znasz Zayna?
Maxie, o dziwo, nie wydawała się być szczególnie zaskoczona pytaniem swojej towarzyszki. Co więcej, na jej ustach pojawił się delikatny uśmiech, który był małym, ledwie zauważalnym sygnałem tego, że Maxie już czegoś wcześniej się domyślała.
- Nie jesteśmy bliskimi przyjaciółmi, jeśli o to pytasz – zaczęła. – Zayn zresztą ma niewielu przyjaciół. Nie dopuszcza do siebie zbytnio ludzi. Nawet Nialla, czy Danego trzyma na dystans.
- Z Harrym wydaje się dogadywać.
Szatynka ledwie widzialnie zadrżała na dźwięk imienia swojego byłego chłopaka.
- Może dlatego, że są do siebie podobni – odpowiedziała po chwili zwłoki. -  Harry także trzyma ludzi na dystans. Choć niektórym się wydaje, że traktuje ich jako dobrych przyjaciół, nic bardziej mylnego. Jest bardzo ostrożny w kontaktach z ludźmi. Zayn również.
- Wiesz jak się poznali?
- Zayn zrobił Harremu kilka tatuaży. A potem okazało się, że nie pałają sympatią do tych samych ludzi. Mogłoby się wydawać, że nic bardziej nie może zjednoczyć…
Carrie zmarszczyła brwi, wyraźnie zaintrygowana. Chciała zadać kolejne pytanie, jednak poczuła się dziwne, obgadując chłopaka za jego plecami. Czuła, że najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby Malik sam zwierzył jej się z tych kilku rzeczy.
- Zaszło coś między wami? - zapytała Maxie. W pytaniu nie było jednak ani ziarna wścibskości. Szatynka zadała pytanie, bowiem chciała znać odpowiedź, by w jakiś sposób pomóc Carrie z własnymi myślami. Widziała, że coś bez wątpienia siedzi w głowie jej dawnej przyjaciółki i wiele by dała, by zdjąć z niej ten ciężar.
- Całowaliśmy się. – Sama Carrie była zaskoczona, z jak wielką łatwością powiedziała swojej rozmówczyni o wczorajszym incydencie. – Nie mam pojęcia, jak do tego doszło. Wszystko stało się tak szybko.
Maxie uśmiechnęła się promiennie.
- Zayn cię lubi.
Blake prychnęła.
- On mnie nie znosi. Przez cały czas jest taki opryskliwy.
Szatynka pokręciła głową z udawaną dezaprobatą.
- Rozmawia z tobą, a to znaczy, że choć w najmniejszym procencie musi cię lubić. Malik nie jest osobą, która marnuje czas na kontakty z ludźmi, których ma głęboko w poważaniu. Jeśli poświęcił ci odrobinę ze swojego czasu, to znaczy, że musisz być tego warta.
Carrie ponownie prychnęła.
- Nie wierzę, że nie rozmawia z ludźmi. Odpowiada czasem Erin na jej głupie pytania…
- Och, Carrie, nie bierz wszystkiego tak dosłownie. I przestań to wciąż analizować. Nie wiem, czy pamiętasz, ale rozmawiamy o Zaynie. Znam tylko jednego bardziej skomplikowanego chłopaka od Malika i uwierz mi, im bardziej analizujesz jego zachowanie, tym gorzej dla twojego zdrowia psychicznego. Zawsze myślałam, że facet to byt prosty. Och, broń cię panie Boże, ale za nic w świecie naprawdę nie zrozumiesz ich toku rozumowania. A mówi się, że to kobiety są skomplikowane…
Carrie roześmiała się promiennie, nagle zapominając o wszystkich pytaniach. Zamiast tego skupiła się na swojej starej przyjaciółce. Nagle zdała sobie sprawę, jak bardzo za nią tęskniła. Za nią, Niallem i wspólnie spędzanym w trójkę czasem. Zapragnęła przeżyć lata przedszkola i pierwsze klasy podstawówki jeszcze raz. Tak, by na nowo móc się z nimi przyjaźnić i dzielić nowe doświadczenia. By znowu zbierać robaki z piaskownicy i udawać, że sprzedają je za miliony. Albo robić kawały sąsiadom i zganiać winę na pierwszego lepszego przechodnia. Tęskniła nawet za najprostszą grą w chowanego. Wszystkim, gdzie tylko znowu tworzyli najlepszą paczkę przyjaciół.
Chwilę później dziewczyny ruszyły za swoimi znajomymi, zmierzając w stronę pola namiotowego. Stamtąd znowu mieli ruszyć pod scenę, by spędzić czas na kolejnych, ekscytujących, a czasem nawet zapierających dech w piersiach koncertach.
Carrie, trzymając kciuki za to, by Lucas nie próbował się do niej dodzwonić, wyciągnęła telefon z kieszeni. Z pewną obawą odblokowała klawiaturę i momentalnie wypuściła powietrze, gdy tylko zauważyła brak jakichkolwiek połączeń.
Szybko postanowiła sobie w duchu, że do końca dnia nie będzie przejmowała się Lucasem. Miała już dość wyrzutów sumienia. I choć teoretycznie wszystko sobie wytłumaczyli, Carrie wcale nie czuła, jakby miała czystą kartę. Co to, to nie.
Od ich ostatniej rozmowy nie minął nawet dzień, a dziewczyna już teraz miała dość tego związku. I choć nie była blisko Lucasa, dusiła ją sama wiedza o nim. Dusiła ją nawet myśl, że na wiadomość o jego zdradzie nie poczuła zazdrości, a jedynie ulgę. Próbowała sobie tłumaczyć to faktem, iż sama nie byłą bez win, dlatego wtedy ucieszyła się, że mogą w jakimś stopniu być w tej sprawie równi…
Ach, sama gubiła się we własnych przemyśleniach. Szczególnie, że pewna jej część próbowała przedostać się na wierzch i z całej siły krzyczeć „Idiotko! Co ty, do diaska, robisz?”.
Carrie leniwie podniosła głowę znad telefonu, zauważając, że wokół niej nie ma nikogo. Znajdowała się przy namiotach zupełnie sama i zdała sobie sprawę, że jej myśli doprowadziły do tego, iż zgubiła kolegów. Ostrożnie schowała telefon do kieszeni, rozglądając się ponownie w poszukiwaniu jakiejś znajomej twarzy. Nic z tego.
Ale ni stąd, ni zowąd, poczuła dłoń zaciskającą się na jej nadgarstku. Zanim zdążyła zareagować została popchnięta w stronę stojącego tuż obok niej samochodu. Oparta o jedne z drzwi pojazdu i uwieziona między rękoma oprawcy nie miała żadnej drogi ucieczki.
A gdy zobaczyła czekoladowe oczy, uważnie wpatrujące się w jej ciało, zdała sobie sprawę, że nieśpieszno jej do ucieczki. Chciała zostać jeszcze przez chwilę, by móc zatopić się w tym hipnotyzującym spojrzeniu.
Niestety, Malik zdawał się być mistrzem w psuciu magicznej atmosfery.
- Nie obchodzą mnie twoje wymówki – warknął. – Chyba jasno się wyraziłem, że chcę wiedzieć, co zaprząta twoje myśli.
Nigdy, ale to nigdy wcześniej Carrie nie spotkała się z taką determinacją u faceta. Zwykle, gdy zadawali jej pytania, albo chcieli dowiedzieć się „co u niej słychać” nie byli jakoś szczególnie zafascynowani odpowiedziami. Były to raczej grzecznościowe rozmówki, by podtrzymać znajomość. Zresztą, na imprezach nie często trzeba było zabawiać swojego rozmówce czymś naprawdę szczerym.
Zayn był zupełnie inny. Może, jak to Maxie powiedziała, nie interesowali go wszyscy ludzie i zapewne nie miał zamiaru tracić czasu na znajomości, które nie miały dla niego znaczenia. Jednak w jakimś pokręconym stopniu interesowała go Carrie i naprawdę chciał ją poznać. Było to dla dziewczyny zaskakujące, jak również niezmiernie intrygujące.
Co było w niej bowiem na tyle interesującego, że Zayn Malik z tak wielką determinacją dążył do poznania odpowiedzi?
- Powiedz mi – powtórzył, nie pierwszy raz tego dnia.
Tyle że Carrie nie chciała udzielić mu odpowiedzi. Nie chciała mu powiedzieć o Lucasie i o pułapce, w której nieświadomie się znalazła. Nie chciała mu opowiadać o poczuciu winy i czystych kartach, nie mających dla niej większego znaczenia.
Kto wie, może Carolyn zrobiła to, by uniknąć odpowiedzi? Może tak bardzo chciała pozostawić swoje winy w tajemnicy? Nieistotne. Liczył się tylko efekt. A efekt był taki, że niespodziewanie złapała twarz Zayna w obie dłonie, przyciągając go gwałtownie do siebie i złączając ich usta w pocałunku. Zachłannym, pełnym pożądania pocałunku, którego ani ona, ani Zayn się nie spodziewali. Niemniej, w żadnym razie nie oznaczało to, że nie byli na niego przygotowani. A przynajmniej można było to wnioskować po idealnym dopasowaniu do siebie dwójki ludzi. Był to ich drugi pocałunek, ale wydawali się być ze sobą niezwykle dobrze zaznajomieni. Każdy ruch był przez drugiego oddany, a pewność z jaką trzymali się kurczowo swoich ciał była nie do opisania.
Ich ruchy były gwałtowne, zachłanne i pełne niezrozumiałej potrzeby. Jakby każdy następy dotyk, jedynie zwiększał ich pożądanie. Zwiększał żądzę i nie pozwalał im się zatrzymać.
Ich dłonie były wszędzie. A usta? Usta wciąż grzeszyły w rytmie zachłannych pocałunków.
Zdaje się, że to tyle, jeśli chodzi o czyste sumienie.
56 komentarzy:

 1. myślałam że już nic się nie wydarzy w tym rozdziale między nimi.. ale ta końcówka omg świetna *.* czekam na nn :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezusie kochany...to ff jest makhfgbuabfsal ♥
  Z Carrie jest niezłe ziółko :) hahaha :D
  bojku jaki Zayn jest tutaj zaborczy *-* podoba mi się to ahahahah :)
  Czekam na następny:) Kocham Cię :)
  @i_dont_know915

  OdpowiedzUsuń
 3. zajebisty rozdział *-* ncbdvgshgvbgjflhvg

  OdpowiedzUsuń
 4. *Q* Kobieto! Jesteś genialna! Kocham cię!♥ uwielbiam sposób w jaki piszesz, a sceny Zayn- Carrie są cudowne *^* Wybuch złości dziewczyny w barze *^* o cudownej scenie pocałunku nie zapominajac! Nie wiem jak ty to robisz ale rób (pisz) tak dalej bo ciekawość mnie zżera :D
  Pozdrawiam i życzę weny♥
  PS. Ciekawa jestem jakby zareagował Harry widząc ich w takim momencie (albo ktoś inny chociaż jego reakcja chyba najbardziej mnie ciekwi ^^)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Awww ♥ Dziękuję za przemiłe słowa. Cieszę się ogromnie, że rozdział Ci się spodobał. :*

   Usuń
 5. Twoje opowiadanie doprowadza mnie do palpitacji serca !
  Matulu wszystko zaczęło się tak niewinnie, a tu znowu ten dziwny, tajemniczy Malik który chce wiedzieć wszystko. Skoro już się tak upiera niech Carrie mu powie i ciekawe jaka będzie jego reakcja na to, że ma chłopaka. Ooj jestem bardzo ciekawa :D Ehh, próbuje napisać komentarz, ale ten gif u góry mnie rozprasza po co ja Ci go wysyłałam xd W dodatku mój kot psotnik zwalał mi rzeczy z półki kiedy to ja akurat czytałam początek rozdziału, a teraz śpi jak aniołek, kot aniołek xd
  Okey wracamy do rozdziału Wiktoria.
  Opisujesz drugi raz pocałunek Zayn i Carrie, ale ja uważam że robisz to genialnie i może to zabawne, ale mój żołądek wtedy przewraca się o 360 stopni. Ten moment dla mnie jest tak magiczny *.* Jestem tak cholernie ciekawa co będzie dalej, czy ktoś ich nakryje, może ten pocałunek poniesie ich dalej (hihi Wiki zboczeniec ^^). Gdyby była to ta pierwsza opcja: Charlie błagam niech to będzie Erin !
  A teraz przepraszam odpływam do wyimaginowanego świata o nazwie You're Toxic i będę sobie rozmyślała nad co może zdarzyć się w kolejnych rozdziałach :*
  i'm in love with Charlie and all her blogs <3

  Wysyłam wieelki Horanowy HUG i buziaki :** xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaa! Bardzo, bardzo się ciesze, że scena pocałunku Ci się podobała. szczególnie, że nie do końca była pewna, czy dobrze robię w tak niedługim czasie inicjując drugi pocałunek.
   Jak zawsze, Twoje słowa wywołują na mojej twarzy szeroki uśmiech. Dlatego dziękuję za poprawienie mi humoru tym wspaniałym komentarzem.
   Pozdrawiam serdecznie i wysyłam mnóstwo Malikowych buziaków!

   Usuń
 6. Kochana, przepraszam - brak mi słów, oczywiście w pozytywnym sensie. Zatkało mnie, to było zajebiscie genialnie, wow. Pozdrawiam, ściskam mocno, Claudia <3

  OdpowiedzUsuń
 7. No nie mogę dziś trafiłam na Twoje opowiadanie!
  Jest genialne! Nie mogę się doczekać kolejnego jestem ciekawa jak to się ułoży między Carrie i Zaynem czy Erin wejdzie między nich co z chłopakiem Carrie... ah tyle pytań zawsze zostawiasz po każdym rozdziale, że to szok :)
  Pozdrawiam
  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej, cieszę się ogromnie i serdecznie witam nową czytelniczkę!
   Mam nadzieję, że odpowiedzi na Twoje pytania pojawią się w następnych rozdziałach.

   Buziaki! ♥

   Usuń
 8. Aaaaaaaaa. Będę krzyczeć! Genialny rozdział. A sama końcówka, jest wręcz idealna. Nie umiem opisac tego słowami. Najchętniej bym cię wyściskała, ale nie wiem czy przez ekran komputera jest to możliwe. Kocham i czekam na next.

  OdpowiedzUsuń
 9. Omfg całowali się bgkgkcubgjbf Kocham cię! Już nie moge doczekać się następnego :) ~ @stylesmebednow xx

  OdpowiedzUsuń
 10. Genialny !!! Kocham to opowiadanie :)
  Nie mogę się doczekać następnego rozdziału i tego momentu, gdy Carolyn zerwie z Lucasem :)
  Czekam nn ;*
  Xoxo @JustynaJanik3

  OdpowiedzUsuń
 11. Aww.. Fantadtyczny, tyle do powiedzenia.xd czekam na nexta :)

  OdpowiedzUsuń
 12. No chyba już bardziej skomplikowanym nie można być :o. A już myślałam, ze Zayn sobie odpuści i Carrie będzie później walczyć o jego uwagę xd. Już nie mogę się doczekać kolejnego, co dalej się wydarzy :D
  @EdziaCyrklaff

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zayn mistrz komplikacji. Haha xx

   Dziękuję za komentarz, kochana!

   Usuń
 13. Mówiłam Ci już,że uwielbiam Twojego bloga? Pff uwielbiam to mało powiedziane!! Jesteś niesamowita, a to opowiadanie jest...najlepsze. Przepraszam jeśli się powtarzam,ale już brakuje mi słów!! Kolejny raz mnie zaskoczyłaś, dlatego chciałabym Ci podziękować za to,że tak szybko dodajesz rozdziały, a zapewne łatwo nie jest, bo każdy ma swoje prywatne sprawy!
  do następnego..xx
  trzymaj się ciepło w te cholerne zimowe dni!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Awww! Dziękuję! Dziękuję! Normalnie rozpływam się pod wpływem Twoich słów. Jesteś kochana! ♥
   Niestety czasem muszę postawić kilka spraw na głowie, by dodać rozdział na bloga, ale jestem pewna, że to jest tego warte.

   Dziękuję za komentarz ♥
   Pozdrawiam! xx

   Usuń
 14. Jasna cholera!
  Co ty ze mna robisz, dziewczyno?!
  Jqiavwiabwuagtww *-*
  Czekam na kolejny! <3
  @luv_myy_harreh

  OdpowiedzUsuń
 15. wspominałam czasem, jak bardzo cenię Twoje opowiadanie?:D jest po prostu fenomenalne!! ostatnio narzekałam na brak Zerrie, a dzisiaj dzięki scenom z nimi zapunktowałaś u mnie jeszcze bardziej!! ahahah:D spodziewałam się, ze Zayn odpuści, a tu taka miła niespodzianka <3 zresztą chyba każdą czytelniczkę pozytywnie zaskoczyłaś:) szacuneczek!:D

  @beziimienna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To aż się boję, bo w następnym rozdziale jest znacznie mniej Zarrie. :P No ale mam nadzieję, że mimo wszystko w jakimś stopniu będziesz zadowolona z rozwinięcia akcji.

   Dziękuję ślicznie za komentarz! xx

   Usuń
 16. wspaniałe <333 @Jaqueline8710 i zakończone w takim momencie :))

  OdpowiedzUsuń
 17. o jezusie kochany ! *____*
  jak ja uwielbiam Zayna ! ahhh :> A najbardziej gdy jest taki tajemniczy i stanowczy.. :>
  Scena w barze rewelacyjna ! matko ! *__* Carrie podziwiam Cię za Twój wybuch i postawienie się wobec Zayna. ! :D
  Jestem ciekawa jak Malik by zareagował gdyby Carolyn powiedziała mu, że ma chłopaka. hyhy :>
  "Czysta karta" Carrie już nie jest taka czysta, ZNOWU! hahah Oj ja się wcale nie dziwię, trudno jest się oprzeć Malikowi *_______*
  To takie niepodobne do Zayna, że się dopytywał o to co ją gryzie i nad czym tak myśli o.o Widać, że Carrie nie jest mu obojętna.
  Uwielbiam to w jaki sposób opisujesz wszystkie momenty Carrie - Zayn ! Czuć te wszystkie emocje i iskry na kilometr ! awwrrr! *____*

  Uwielbiam wszystkie Twoje historie! ♥

  Całuję ♥
  @blue_eyes_9

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też! Ja też! Uwielbiam takiego Zayna (no nie tylko Zayna, inni też super się wpasowują), więc często desperacko poszukuję opowiadań z takimi "bad boyami". :D

   Dziękuję ślicznie za komentarz oraz tyle przemiłych i niesamowicie pozytywnych słów.
   Pozdrawiam ciepło! xx

   Usuń
 18. O Boże... Aż mi się gorąco zrobiło! Pierwszy raz nie wiem co napisać, a chyba pamiętasz, że ja zawsze piszę długie komentarze. Brak mi słów. Genialne! Zarrie <3333 emnrbhghjsk,,dkjnfbgdfhsnj Błagam dodaj następny jak najszybciej, bo ja bez tego to już żyć nie mogę! xx

  @HeShouldBeHere

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla Ciebie wszystko, kochana. Postaram się dodać nowy w mega szybkim tempie.

   Dziękuje za komentarz! Pozdrawiam xx

   Usuń
 19. O MÓJ BOŻE!!
  Zajebisty rozdział!!
  OMFG ...
  @GmymemoriesK xx

  OdpowiedzUsuń
 20. POCAŁOWALI SIĘ! Awwww Kocham to opowiadanie <3! ~@heroineNialler

  OdpowiedzUsuń
 21. cudowny <3
  kocham tego bloga <3
  piękne opowiadanie ;3
  znowu się całowaali :D

  OdpowiedzUsuń
 22. Jezu!!! Mamciu!!!! Jaaaacie!!! O maaatko!!!
  GENIALNY!!! ;3
  Mówię z czystego serca, że to jeden z dotychczas moich ulubionych rozdziałów!!! ;))
  Na początku obawiałam się że głupia będzie chciała odbudować związek z Lucasem, ale jak widać na szczęście nie ma zamiaru tego ciągnąć.
  Cieszę się że Zayn jest taki zdeterminowany i nie olał, nie obraził się na Carrie za jej opryskliwe zachowanie.
  Oby tam ktoś stał ukryty!!!!
  Nie wiem Niall? Który powie Harremu co widział, albo może sam Pan Styles?
  Mam nadzieję, że postanowią być razem, że Carrie nadal będzie zmuszona do powiedzenia mu prawdy.
  'Oderwą się od siebie, dławiąc się powietrzem, a Hollywood na pytanie Malika co zaprząta jej głowę odpowie, ty Zayn, właśnie ty...
  Było by.super gdyby powiedziała mu prawdę, i zerwała z Lucasem dla Zayna, ale jej były chłopak się z tym nie pogodzi i np. Przyjedzie do Londynu..
  A i było by ekstra, gdyby Zayn zrobił Carrie tatuaż!!! Też marzę by mieć, może za rok już będzie!!! ;3
  Wszystko genialnie opisujesz!!!
  Uwielbiam te bardziej intymne momenty, w twoim wydaniu.
  Tak świetnie opisujesz pocałunki, że aż nie mogę się nadziwić!!!
  Jestem zachwycona!!!
  W kolejnym rozdziale będzie więcej i więcej naszej pary, prawda?? ;3
  Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału!!!
  CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!!!
  DODAWAJ KOLEJNY SZYBKO!!!
  @Zaniloliry_wife

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha ♥ O tak, zaraz się okaże, że tak naprawdę całowali się na środku obozu, a Erin miała najlepszy widok. Jasne, jasne :P
   Ach! Muszę przyznać, że uwielbiam Twoje wersje wydarzeń. Szczególnie spodobała mi się ta z dławieniem powietrzem i wyznawaniem, iż to nikt inny jak właśnie Malik zaprząta Carrie głowę. Haha ♥

   Dziękuję przepięknie za komentarz!
   Wysyłam miliony buziaków i uścisków! xx

   Usuń
 23. wow wow wow . Carrie go pocalowala ! ;o o fuck ! vtvnbhmih . nawet nie wiesz jak sie z tego ciesze ! *.* czekam tylko az zadzwoni do Lucasa i powie , ze to koniec . i faktycznie , skoro Malik z nia rozmawia , a nie dopuszcza do siebie wiekszosci osob to musi byc cos na rzeczy . zreszta to nawet bylo widac jak na sile chcial sie dowiedziec o czym dziewczyna mysli . a tekst o bigosie byl >>>>> czekam na nast skarbie ♡

  OdpowiedzUsuń
 24. ha! nie no jestem kompletnie zagubiona...
  najpierw była scena w knajpie, już przy barze kiedy to Malik intensywnie próbował się dowiedziec co takiego gnębi Carrie i nie powiem bo podobał mi się ten moment... sama nie wiem dlaczego... O.o
  ale Carrie trochę sie zdenerwowała i wygarnęła Zayn'owi co z jednej strony także mi się podobało a z drugiej strony nie... fajnie że Carr postawiła się Malikowi, bo w sumie lekko wtrącał się w nie swoje sprawy ale potem było mi go szkoda jak wyszedł z baru... ;/
  nastepna była scena juz na polu chyba namiotowym, ale to nie ważne, i nawet myślałam że Blake poszuka Zen'a i go przeprosi za swoje zachowanie, ale ten znalazł ją pierwszy i oczywiście tak jak to on nie mógł jej odpuścić i znowu dwie strony medalu lol
  fajnie że się jakoś szczególnie nie złościł za zachowanie Carrie a z drugiej to, jak znowu koniecznie musiał się dowiedzieć co się dzieje dziewczynie to ponownie spadły mu moje osobiste statystyki
  ale potem zaczęli się całowac djhbfhfi *__* ooo to był cudowny moment i w sumie pozytywne jest to że Carr zaczęła
  haha a co?! niech chłopak wie że panna Blake ma charakterek xd
  no i tak podsumowując to nie wiem czy wpisac plusa Zen'owi czy nie... może takie pół plusika dostanie bo moja chustawka nastrojów była nawet dla mnie zbyt dziwna i raz go lubiłam, potem nienawidziłam, następnie było mi go szkoda...
  ja nie wiem... że też musiałaś trafić na taką czytelniczkę jak ja co sama nie wie co ma napisać zeby wyszło jakoś mądrze... ehhh
  przepraszam haha :D ♥♥♥
  czekam na nexta
  ily ♥
  @WTuszynska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wpisz temu Zaynowi chociaż takiego maluśkiego (mini, mini, nawet jeśli trzeba) plusika, niech chłopak się ucieszy, a co! Spraw mu tę przyjemność! :D

   Dziękuję za wspaniały komentarz, kochana! To niewiarygodne, jak bardzo kilka słów może poprawić człowiekowi humor. I za to oczywiście również dziękuję.

   Pozdrawiam serdecznie i wysyłam miliony buziaków! ♥

   Usuń
 25. Dziękuje dziękuje dziękuje ! Zarąbisty rozdział ! *O* kocham go <3


  @Anne_195

  OdpowiedzUsuń
 26. Hej, bardzo cię przepraszam że nie komentowałam poprzednich postów, ale dopiero dzisiaj je przeczytałam ;-) Podsumuje więc krótko ten i poprzednie rozdziały. To jest NIEZIEMSKIE. ! Swietnie piszesz przez co z każdym rozdziałem chcę tego coraz więcej. Twoje opowiadanie jest jak narkotyk. Tak bardzo wciąga. Mam nadzieje, że następny rozdział wstawisz jak najszybciej, bo juz powowoli zaczynam umierać z ciekawość, co u mnie jest już całkiem normalne. chyba. XD hahah Zyczę dużo weny i pozdrawiam Kate ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie za komentarz! Cieszę się, że nadrobione rozdziały Ci się spodobały. No i oczywiście, postaram się dodać nowość, jak najszybciej. :>

   Pozdrawiam serdecznie! xx

   Usuń
 27. jeju najlepsze ff na świecie *--------*

  OdpowiedzUsuń
 28. Ach i och!
  Chcesz kochanie żebym na zawał padła?
  Bo jak na razie wnioskując po idealnym, lekkim i płynnym stylu oraz niespodziewanych wydarzeniach, to chcesz ♥
  Nie no, co ja bym mogła ci tutaj jeszcze dopisać- co by dać ci radość, a żeby się nie powtarzać?
  Nie da się! Bo nic się nie zmienia! Cały czas tak samo genialnie, emocjonalnie i utrzymujące w napięciu! Nie wiem jak ty to robisz, że pomimo matury zbliżającej się wielkimi krokami i tego całego stresu i nauki ciągnących się za nią- znajdujesz czas (który jest na wagę złota) i wenę i po prostu czarujesz nowe rozdziały.
  Bo tego nie da się inaczej opisać.
  To magia. Ale wiesz taka MAGICZNA. MAGIA PRAWDZIWA.
  Chciałabym ci życzyć jak najlepiej i z całego serducha trzymać kciuki nie tylko za ciebie- jako kochaną pisarkę, ale także jako tak samo kochaną dziewczynę, która mieszka w Łodzi. Więc nie chcę cię prosić byś dodała rozdział jak najszybciej, bo chciałabym żebyś go dodała, kiedy będziesz po prostu chciała ♥

  Tak więc ściskam cię mocno i trzymam kciuki i... (pamiętaj że ja i Wiktoria uwielbiamy cię troszkę najbardziej )

  Kocham cię ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W żadnym razie nie chcę, byś padła na zawał. Kto by mi pisał te cudowne opowiadania? Umarłabym nie wiedząc, co dzieje się u Evie albo Violet. :D
   Dziękuję Ci jednak z przepiękne, inspirujące słowa. Cieszę się ogromnie, że właśnie tak postrzegasz moją pracę.
   Co prawda każda minuta jest u mnie na wagę złota (w końcu przez minutę można zrobić jedno zadanie maturalne ;p) staram się pisać dla Was jak najwięcej. Kto jak kto, ale Ty pewnie doskonale wiesz, jak wielką radość człowiekowi sprawia dodawanie rozdziału i oczekiwanie na opinie czytelników. :)

   Dziękuję ślicznie za komentarz!
   Buziaki ♥

   Usuń
 29. Boskie!
  Ten pocałunek! *.* adjsgfndngvkj
  Nie wiem co jeszcze napisać, ponieważ po prostu brak mi słów. To jest takie boskie. Ahhh... <3
  Z niecierpliwością czekam na następny rozdział.
  Pozdrawiam, Karo. <3

  OdpowiedzUsuń
 30. rozesmialam sie na slowo BIGOS ciekawe czemu xD czrkam na next

  OdpowiedzUsuń
 31. Przepraszam, że komentuję dopiero teraz i że komentarz będzie zapewne krótki, ale przez grypę straciłam jakiekolwiek chęci do pisania. ;c

  Powtarzam się, ale znowu mnie zaskoczyłaś. Mlik jest taki uparty, nie spodziewałam się tego. Ale to pewnie tylko jego ciekawość. A może naprawdę go to interesuje? Zastanawiam się, co Carolyn w końcu mu powie. Prawdę? Jeszcze ten pocałunek. Jakoś słabo dziewczyna trzyma się swoich postanowień. I dobrze! Trzeba korzystać z życia, a nie marnować go na jakiegoś Lucasa.

  Czekam na więcej Zarrie's moment. ;)

  Pozdrawiam i życzę weny. xoxo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie, kochana, życzę szybkiego powrotu do zdrowia! ♥
   I cieszę się ogromnie, że pomimo złego samopoczucia znalazłaś siłę, by skomentować ten rozdział. Dziękuję :)

   Pozdrawiam serdecznie xx

   Usuń
 32. To jest przecudowne!! Masz ogromny talent.. Pozdrawiam i czekam nn:))

  Zapraszam:
  http://mystory-imigation.blogspot.com/
  http://my-hatred-deepenslove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Charlie kochana uwielbiam Cie :*
  Piszesz tak cudowne opowiadania, ze normalanie po kazdym przeczytanym rozdziale nie wiem co Ci napisac w komentarzu. Moglabym Ci wypisac cala liste slow, ktore opisza jak Cie uwielbiam, ale po co ? Po prostu chyba na pisze, ze Cie bardzo kocham i dziekuje Ci za historie, ktore publikujesz :) Naprawde to fajna sprawa czytac tak niesamowite historie, pewnie sama wiesz jakie to uczucie, bo czytasz rozne opowiadania i to tez jest pewnie glownym czynnikiem tego, ze tak czesto dodajesz, bo nas rozumiesz ! :*

  Zycze Ci duzo weny, czasu do pisania no i czekam na kolejny :*
  Buuziaki :* xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KOCHAM CIĘ I DZIĘKUJĘ ZA TEN CUDOWNY KOMENTARZ ♥

   Usuń
 34. To jest świetne. Niech ona w końcu zerwie z Lucasem. Zayn coś do niej czuje, czas pokaże czy bd razem.
  Wspaniałe.
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 35. Carrie jaka porywcza :) Niespodziewałam się takiego zakończenia :) Ich pocałunek? Mega *.*
  Czekam na next
  @staysmullingar1

  OdpowiedzUsuń
 36. Na brodę Merlina ( nie mogłam się powstrzymać od użycia tego zwrotu xD) uwielbiam to opowiadanie. Z rozdziału na rozdział coraz bardziej zakochuję się w Zayn'ie co jest dziwne, bo to postać fikcyjna... No, ale kurde jak można być tak idealnym? Jak tak dalej pójdzie to w każdym chłopaku będę szukać cech Zayn'a z Twojego opowiadania xD. Kocham ten rozdział. Widać, że Zaynowi nie jest obojętna Hollywood, no i on chyba jej też nie, skoro wcale się nie przejęła zdradą Lucasa. I jeszcze ten pocałunek na sam koniec... aww. Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział. Pozdrawiam i życzę dużo, dużo weny ♥
  * Justinee

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niestety mam podobny problem. Szukam wśród chłopaków takiego Zayna no i... cóż mogę powiedzieć. Zapowiada się forever alone :(

   Dziękuję za komentarz, kochana ♥

   Usuń
 37. o matko umarlam..... :D poleciłam już te FF jednej z mojej kol z TT :D haha :D
  @Jestemsobaxx

  OdpowiedzUsuń